53 000 ₴
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-300L Canion - це один з тренажерів, включених до серії 300, яка включає в себе високоякісне фітнес-обладнання Hop-Sport, розроблене для вимогливих користувачів. В комплект входить амортизуючий мат для підтримки тренажера і телеметричний ремінь для вимірювання пульсу. Модель Canion виділяється особливою стабільністю і є оптимальним вибором для літніх людей або тих, хто стикається з проблемами спини або колін. Важка конструкція вагою 62,5 кг, регульовані ніжки, регульоване сидіння зі спинкою і підставка для килимка підвищують безпеку і комфорт користувача. Сенсорний комп'ютер на базі системи Android дозволяє поєднувати тренування з розвагами. Слідкуйте за своїм прогресом, дивіться улюблені серіали під час тренувань, використовуйте популярні додатки - і тренування приноситиме вам задоволення!
Основні характеристики:
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Поєднуйте ефективні тренування з розвагами! Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-300L Canion оснащений інтуїтивно зрозумілим комп'ютером iConsole + з сенсорним дисплеєм на базі системи Android, оснащеним Bluetooth 4.0, USB-портом і Wi-Fi. Вбудована підставка для мобільного пристрою дозволить вам зручно використовувати ваш смартфон або планшет. Комп'ютер надає широкий спектр навчальних функцій і програм, що дозволяють вам проводити різноманітні тренування і відстежувати свої результати на кожному рівні. Крім того, він пропонує доступ до популярних мобільних додатків і сайтів соціальних мереж.

Підтримка оптимальної частоти пульсу під час тренування допоможе вам успішно досягти ваших цілей. У тренажері Canion ви можете перевірити частоту серцевих скорочень за допомогою сенсорних давачів на кермі або телеметричного поясу. Щоб використовувати датчики, вам просто потрібно покласти руки в потрібне місце. Пояс для телеметрії слід носити на грудях. Перевага пояса - більш точний розмір і зручність - вам не потрібно постійно тримати руки на сенсорах, ви можете зосередитися тільки на вправах. Результати вимірювання пульсу будуть відображатися на дисплеї тренувального комп'ютера.

Комфорт під час вправ - це ключ до успішної тренування! Завдяки можливості точно регулювати відстань між сидінням і педалями, ви можете легко налаштувати обладнання відповідно до вашого зростанням. Ергономічна форма, м'яке наповнення сідла і профілювання, що забезпечують циркуляцію повітря, спинка зроблять ще більш тривалі тренування приємними і комфортними.

У комплекті з велосипедом ви отримуєте захисний килимок, який буде ефективний під тренажерами як шар, що поглинає вібрації і забезпечує звукоізоляцію під час тренування. Завдяки нековзною губці знизу мат стабілізує грунт для інтенсивних тренувань. Крім того, це допоможе вам захистити підлогу від подряпин і бруду. Після виконання вправ килимок можна легко згорнути і прибрати разом з обладнанням.

Після тренування вам не потрібно турбуватися, що ваш будинок буде виглядати як тренажерний зал. Функціональні транспортувальні ролики, вбудовані в передній стабілізатор, забезпечують повну мобільність обладнання, а завдяки зручній ручці, розташованої в задньому стабілізаторі, ви можете легко переміщати еліптичний поперечний тренажер в інше місце.

Займайтеся спортом безпечно з Hop-Sport! Педалі тренажера Canion оснащені фіксуючим ремінцем і покритим спеціальним антиковзким шаром. Завдяки цьому стопа надійно тримається і не ковзає під час тренування.

Гідратація під час інтенсивних тренувань - необхідність. Пити варто повільно і невеликими порціями - це дозволить підтримувати потрібну температуру тіла протягом всього тренування. Під кермом велосипеда Canion знаходиться тримач для пляшок - ви можете взяти воду або ізотонічний напій не припиняючи тренування.

Переймаєтесь, що тренажер займає багато місця і ваша квартира буде нагадувати спортзал? Це дуже незручно. Велотренажер Canon, завдяки своїм компактним розмірам, підходить навіть для невеликого простору і забезпечує комфортні тренування вдома. Ви можете легко перемістити його після завершення тренування.

Хочете поєднати тренування з навчанням або переглядом улюбленого серіалу? Це можливо з велосипедом Canion. Завдяки спеціальній підставці ви можете використовувати свій планшет або телефон під час тренування, не переживаючи, що вони впадуть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Вага маховика | 24 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 62.5 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 136 см |