12 000 ₴
Орбітрек HS-2050C Cosmo - це багатофункціональний спортивний прилад, який об'єднує в собі переваги степпера, бігової доріжки та велотренажера. Цей тренажер ідеально підходить для використання в будь-якому домі, незалежно від віку та фізичного стану. Регулярні тренування на орбітреку Cosmo допоможуть вам покращити фізичну форму, збільшити витривалість та відчути себе краще.
Завдяки системі магнітного навантаження вагою 9 кг, орбітрек Cosmo працює плавно та безшумно, дозволяючи вам тренуватися навіть вночі, не турбуючи нікого навколо. Система ручного регулювання навантаження дозволяє вам налаштовувати інтенсивність тренувань відповідно до вашого фізичного стану.
Тренажер оснащений багатофункціональним комп'ютером з дисплеєм, що дозволяє контролювати основні параметри тренування. Також наявний спеціальний тримач для гаджетів, що дозволяє вам займатися спортом та одночасно насолоджуватися переглядом фільмів або слуханням музики.
Орбітрек Cosmo має сенсорні датчики пульсу на кермі, які дозволяють вам контролювати свій пульс та відповідно регулювати навантаження. М'які ручки тренажера з пінною оббивкою забезпечують вам комфортні умови під час тренувань.
Основні характеристики:

Орбітрек Cosmo оснащений багатофункціональним комп'ютером з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм. Перелік функцій комп'ютера:
1. SCAN - відображає: час тренування, пройдену відстань, швидкість, витрачені калорії, частоту пульсу і загальну відстань.
2. TIME - відображає час тренування. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
3. SPEED - відображає поточну швидкість користувача.
4. DISTANCE - відображає пройдену відстань. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
5. CALORIES - відображає витрачені калорії. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
6. ODO - відображає загальну відстань, пройдену за все тренування.
7.PULSE - відображає частоту поточного пульсу користувача.

Додаткові ручки орбітрека обладнані спеціальними сенсорними датчиками - для вимірювання свого пульсу під час тренування просто візьміться за них. Через кілька секунд дані вимірювання відобразяться на дисплеї. Зазначимо, що оптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки занадто високий пульс може привести до перетренування, а надто низький - до недостатнього результату від тренування. Отже, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати!

Еліптичний тренажер Cosmo оснащений зручною ручкою, яка дозволяє плавно регулювати рівень навантаження. Вона розташована під дисплеєм на основній рамі пристрою. Ви можете легко вибрати будь-який ступінь навантаження, що підійде під ваш індивідуальний рівень підготовки. Відрегулювати його можна на будь-якому з 8 доступних рівнів, які роблять тренажер оптимальним варіантом як для новачків у спорті, так і для вже досвідчених користувачів.

Переживаєте через потенційну захаращеність своєї квартири? Це зовсім не проблема, оскільки орбітрек Cosmo оснащений спеціальними транспортувальними роликами, вбудованими в передній стабілізатор, за допомогою яких ви можете легко і просто перемістити пристрій у будь-яке зручне для вас місце.

Безпека під час тренувань - один із ключових критеріїв для вибору спортивного обладнання. Еліптичний тренажер Cosmo оснащений нековзкими педалями для ніг, які забезпечують користувачеві безпеку і комфорт під час кожного тренування.

Система магнітного навантаження вагою 9 кг, встановлена в еліптичному тренажері Cosmo, гарантує користувачеві не тільки продуктивні, але і безшумні тренування з мінімальним навантаженням на суглоби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 28.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 152 см |