20 000 ₴
Orbitrek Icon - це сучасне поєднання еліптичного крос-тренажера та степера, яке задовольнить потреби навіть найвибагливіших користувачів. Через його компактні розміри, тренажер займає мало місця і підходить навіть для невеликих приміщень. Система магнітного опору з маховиком вагою 8 кг гарантує безперебійну роботу тренажера. Завдяки вдосконаленому комп'ютеру ви можете легко відстежувати поточні параметри, такі як відстань, витрачені калорії, час і пульс. Крос-тренажер Icon ідеально підходить для тих, хто бажає скинути зайві кілограми, а також для тих, хто прагне нарости м'язову масу.
Основні характеристики
Розміри та вага
Функції комп'ютера:
Безпека:

Основа тренажера - міцна сталева конструкція, тому ви будете впевнені у безпеці під час тренування. У самому низу орбітрека є вирівнюючі ніжки, які забезпечують його стійкість навіть під час інтенсивного тренування. Максимальна вага користувача становить 120 кг.

Магнітна система з маховиком вагою 8 кг забезпечує плавну і тиху роботу тренажера. Магнітний опір можна регулювати до 8 рівнів. Це дозволяє ефективно та швидко налаштувати кожне тренування відповідно до ваших потреб за допомогою. Також завдяки цьому на ньому можуть тренуватися як професіонали, так і новачки.

Climber Icon поєднує в собі всі переваги традиційного еліптичного тренажера зі степпером. Таким чином при тренуванні навантаження на м'язи ніг набагато більше, ніж при використанні іншого обладнання. Це робить кожне тренування ефективнішою.

Вдосконалений комп'ютер дозволить значно урізноманітнити тренування. На його чіткому екрані ви можете постійно контролювати такі параметри, як пройдена відстань, витрачені калорії або швидкість. Завдяки спеціальним датчикам також можна контролювати рівень пульсу. Також у зручному місці є тримач для планшета, тож ви зможете переглядати улюблений фільм під час тренування.

Тренажер побудований таким чином, що ідеально підходить для домашніх умов. Завдяки компактним розмірам організувати місце для нього - не проблема. Climber також оснащений транспортними роликами, завдяки яким його можна легко перемістити в інше місце після завершення роботи. Також завдяки ним підлога буде захищена від подряпин. Тому тренуватися можна в будь-якому приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальна довжина кроку | 27 см |
| Вага маховика | 7 кг |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 37.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 157 см |