23 000 ₴
Гребний тренажер Hop-Sport HS-070R Rush представляє собою новий етап у розвитку спортивного обладнання, оскільки він дозволяє ефективно тренувати практично всі групи м'язів: плечовий пояс, передпліччя, сідниці, стегна, литки, спина та прес. Регулярні заняття допомагають швидко знизити зайву вагу, видалити підшкірний жир і повернутися до прекрасної форми.
Гребний тренажер Hop-Sport HS-070R Rush виготовлено з високоякісних матеріалів спеціально для інтенсивних та безпечних домашніх тренувань. Завдяки особливій конструкції цей тренажер підходить для людей, яким з будь-яких причин не рекомендується надмірно навантажувати суглоби.
Рух лопатей вентилятора в механізмі створює опір, що забезпечує збільшення навантаження зі зростанням динаміки вправи. Магнітна система дозволяє легко регулювати 8 рівнів навантаження, що дозволяє безперервно покращувати фізичну форму. Даний тренажер працює тихо, плавно і не потребує постійного технічного обслуговування.
Тренажер оснащено монітором, на якому відображаються основні параметри, такі як час тренування, кількість повторень і кількість спалених калорій. Зручне сидіння, неопренові ручки та педалі з фіксуючими ремінцями забезпечують максимальний комфорт під час виконання вправ.
Мобільність є ще однією з переваг Hop-Sport HS-070R Rush. Система швидкого складання дозволяє легко зібрати тренажер і тим самим заощадити простір у приміщенні.

Інтуїтивно зрозумілий у використанні, панель управління відображає наступні параметри:
TIME - час тренування
Kcal- витрачені калорії
SCAN - сканування всіх параметрів
TOTAL - підсумки тренування

HS-070R Rush має маховик, який базується на повітряній системі опору. Це забезпечує змінний опір і плавні рухи. Опір, що створюється під час тренування, створюється лопатями ротора, тому, чим більше динаміка вправ, тим більший опір. Завдяки цьому обладнання не вимагає частого обслуговування, а його робота дуже тиха.

Інтенсивність вправ регулюється вручну за допомогою фіксуючого гвинта, розташованого в межах досяжності користувача. Широкий 8-точковий діапазон регулювання опору дозволяє налаштувати рівень складності тренування відповідно до індивідуальних переваг і цілями тренування.

Випускний отвір забезпечує правильну циркуляцію повітря під час веслування, створюючи приємний охолоджуючий потік повітря для користувача. Завдяки можливості ручного регулювання, ви можете вільно встановлювати напрямок виходу повітря відповідно до ваших потреб - вгору або безпосередньо на користувача.

М'яке сидіння анатомічної форми, покрите поліуретаном, забезпечує комфорт навіть під час інтенсивних тренувань. Розміри сидіння (ширина 36 х довжина 25см) забезпечують користувачеві стійке положення під час заняття. Плавний рух сидіння по направляючій забезпечується кульовими підшипниками.

Вам не потрібно піднімати обладнання, щоб заховати його після тренування. Завдяки функціональним транспортним роликам ви можете зручно переміщати і ховати гребний тренажер, щоб він не займав місце у вашій вітальні.

Ви хочете тренуватися вдома, щоб поліпшити свою фізичну форму, але не дуже багато місця для тренажерів? Система швидкого складання HS-070R Rush дозволяє легко зібрати пристрій і тим самим заощадити місце в приміщенні.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера: час тренування, кількість гребків, гребків в хвилину, калорії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Вага маховика | 11 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 31 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 198 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 77.5 см |