5 000 ₴
4 499 ₴
Ranger Strong SL-107 - це велике, зручне та широке крісло, спеціально призначене для риболовлі. Однією з його ключових переваг є флісове серце, яке забезпечує комфорт протягом тривалих рибальських сесій. Крім того, його конструкція посилена металевими розпірками, що дозволяє використовувати його навіть для людей з великою комплекцією.
Крісло можна легко розмістити на будь-якій нерівній поверхні завдяки регульованим ніжкам, які можна підняти на потрібну висоту і під будь-яким кутом, щоб забезпечити рівномірне розташування. Його стійкі ніжки не проваливаються в грунт завдяки збільшеній площі.
Крісло має міцну стальну конструкцію, але водночас воно дуже легке завдяки алюмінієвим підлокітникам. У задній частині крісла розташована велика кишеня для дрібних предметів. Сидіння крісла посилена гумовими шнурами натягу, щоб уникнути провисання.
Крісло може бути використане як розкладачка, оскільки спинка регулюється під будь-яким кутом. Крім того, завдяки болтовій конструкції, тканину можна легко зняти для прання та прикріпити обваження для риболовлі.

Це ідеальний варіант для відпочинку на природі, на дачі або в саду. Крісло компактно складається для зберігання і транспортування.
Технічні характеристики:
-Тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем фліс;
-Колір тканини: зелений або чорний;
-Товщина наповнювача: 4 см;
-Розмір в розкладеному вигляді: 70 * 97 * 104-115 см;
-Спинка: 63 см;
-Сидіння: 60х59 см;
-Висота від землі: 45-53 см;
-Висувні ніжки: 11 см;
-Максимальне навантаження: 160 кг;
-Розмір упакованого крісла: 72х19х79 см (ВхГхШ);
-Вага: 7,7 кг.
Комплектується чохлом для зручного зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Ширина стільця | 700 мм |
| Глибина стільця | 970 мм |
| Висота сидіння стільця | 104 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 115 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |