2 000 ₴
1 499 ₴
Розкладне крісло-шезлонг Ranger Stream Lux має компактні розміри у складеному стані, тому не забудьте взяти його з собою, коли вирушаєте на риболовлю чи на природу.


Спеціальні ніжки гарантують, що крісло не провалиться під вашою вагою в ґрунті. У крісла є зручні підлокітники з підсклянником, щоб ваш улюблений напій завжди був під рукою. У підголівнику розташована додаткова подушка на липучці для більшого комфорту.

Крісло можна легко трансформувати в шезлонг без зайвих зусиль, щоб ви могли насолоджуватися відпочинком або засмагати, лежачи на пляжі. Нахил крісла легко регулюється за допомогою фіксаторів знизу, які дозволяють змінювати нахил у трьох положеннях. Для підтримки підлокітників додатково передбачені ремені натягування, які можна регулювати за власним бажанням.

Крісло легко складається до компактних розмірів у чохол з плечовим ременем для зручності перенесення. Колір крісла чудово підходить до іншого туристичного спорядження та гармонійно впишеться в природний ландшафт.
Розкладне крісло-шезлонг Ranger Stream Lux ідеально підходить для риболовлі, полювання, відпочинку на дачі, на березі водойми або в лісі. Придбання цього крісла - це забезпечення собі комфортного відпочинку.

Характеристика:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол з тканини 210D;
- колір: тканина - темно-зелений, каркас - сірий;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 19 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 74-89х58-98х85 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 92х19х19 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 48х54 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 37 см;
- висота спинки: від сидіння 51,5 см;
- вага: 3,5 кг;
- навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 54 мм |
| Глибина стільця | 48 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |