1 300 ₴
1 099 ₴
Під час нічного відпочинку на природі, комфорт та зручність мають велике значення. Самонадувний килим Batur Camo є ідеальним варіантом для весняно-осіннього періоду, забезпечуючи комфортну товщину у 2,5 см та анатомічну форму.

Цей килим має зовнішню тканину з PVC покриттям, що забезпечує його стійкість до зношування та продовжує термін його служби. У нього також передбачена подушка, яку можна надути до необхідної жорсткості.
Завдяки ортопедичним властивостям пінополіуретанового наповнювача, цей килим рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні, забезпечуючи комфортний сон. При відкритті клапану він легко набирає повітря та розширюється до своїх заявлених розмірів.
Самонадувний килим Batur забезпечує чудову термоізоляцію, утримуючи вологу та холод від землі, що робить нічівлю більш комфортною та теплою.
Додатково, по краях килиму розміщені кнопки, які дозволяють з'єднати декілька килимів між собою для збільшення спального місця.
Цей килим легко складається в компактний чохол зі затягуючою мотузкою для зручного транспортування. Його можна використовувати під час туристичних подорожей, велопрогулянок, полювання або риболовлі.

Характеристики:
– Матеріал : Polyester Diamond Rip Stop 190T
– колір: камуфляж;
– розмір в розкладеному вигляді: 2,5х185х60 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 30х15 см (ВхШ);
– вага: 1,03 кг;
– навантаження: 100 кг;
– комплектується чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 1.03 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Камуфляж |