9 000 ₴
7 989 ₴
Мангал оснащений вбудованою автоматичною шашличницею на 8 шампурів і додатково має решітку для гриля.

Це дозволяє зручно одночасно готувати шашлик і смажити м’ясо або овочі на решітці.
Виготовлений із міцного термостійкого металу товщиною 4 мм
Конструкція мангалу спроектована на високих ніжках, що дозволяє готувати стоячи, забезпечуючи комфорт під час приготування їжі.
З обох боків розташовані дві бокові полиці.
Мангал має зручну розбірну конструкцію, яка легко транспортується і збирається в потрібному місці. Каркас прикрашений невеликим гравіюванням, що додає йому особливого шарму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 275 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 800 мм |