
2 000 ₴
Качели-гнездо стануть улюбленим місцем для ігор вашої дитини. Вони дуже міцні та довговічні, забезпечуючи вам безліч задоволення і розваг.
Стальна рама покрита м'якою піною, товстий матеріал має кілька посилення швів, все це підвішено на міцних канатах. Сидіння виготовлене з поліестеру Оксфорд щільністю 600 ден, водостійкого та легко миючогося. Міцна, стальна конструкція круга забезпечує стійкість до атмосферних впливів. Для внутрішнього та зовнішнього використання. Сучасний дизайн. Може бути прикріплений до однієї або двох точок. Легко складається. Максимальне навантаження - 150 кг.
Характеристики:
Діаметр круга: 100,0 см
Висота від сидіння до кріплення: до 190,0 см
Вага нетто: 3,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 3.3 кг |