2 000 ₴
1 199 ₴
Основні характеристики:
Матеріал каркаса: оцинкована сталь.
Матеріал каната: нейлон 10 мм.
Сидіння: тканина Оксфорд 600D, елементи з ПП.
Оббивка з пінопласту.
Закруглені, гладкі поверхні для підвищення безпеки.
Можна використовувати як на вулиці, так і вдома.
Для дітей від 3 років.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Качеля гніздо ROMEK діаметром 100 см (різнокольорова) - це підвісна качеля, яка привертає увагу своїм веселим та барвистим дизайном і забезпечує дітям безліч радості та розваг. Качелі ROMEK мають широку і глибоку форму, що забезпечує комфортне і безпечне сидіння для дитини. Вона виготовлена з міцного матеріалу, що витримує великі навантаження, забезпечуючи безпеку під час гри.

Розміри качелі:
Діаметр колеса: 100 см.
Максимальна висота: 160 см.
Товщина рами з губкою: 50 мм.
Товщина рами без губки: 25 мм.
Товщина каната: 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 3 кг |