5 000 ₴
3 049 ₴
Тримісні садові гойдалки Relax Grey з навісом для дому. Садова гойдалка на 3 особи зі знімною лавкою-гойдалкою та матрацом.
Садова гойдалка – це чудовий вибір для тих, хто шукає зручність та надійність. Зігнуті ноги забезпечують міцну та стабільну основу, що дозволяє знизити ризик перекручування або перекидання гойдалок. Це особливо важливо для безпеки дітей та дорослих, які можуть використовувати гойдалки під час гри та відпочинку.
Крім того, садовий гойдалка має привабливий та сучасний дизайн. Вона легко вписується в будь-який ландшафт та доповнює садовий інтер'єр, створюючи комфортну та комфортну атмосферу.
Опис:
-У комплекті два м'яких подовжених матраци для сидіння і спинки, а також дві подушки.
-Козирок має багатоступеневу, плавну систему регулювання.
-Конструкція виготовлена зі сталі з порошковим покриттям, що забезпечує високу стійкість до погодних умов.
-На кінцях ніжок встановлені пластикові накладки для додаткової стійкості.
-Легко доглядати завдяки знімному капюшону, який можна прати.
-Виріб відрізняється високою якістю виготовлення.
Нарешті, садова гойдалка легко збирається і встановлюється без необхідності спеціальних інструментів або професійної допомоги. Це зручно та економить час та гроші на монтажі та обслуговуванні.
Відмінності: 2 м'яких подовжених матраца для сидіння та спинки в комплекті багатоступінчаста, плавна можливість встановлення козирка сталева конструкція з порошковим покриттям висока стійкість до погодних умов. висока якість
розміри:
1. Розміри всієї гойдалки:
-ширина: 170 см.
-висота: 155,0 см.
-глибина: 112,0 см.
2.Розміри сидіння:
-ширина: 130 см.
-висота: 45,0 см.
-глибина: 45 см.
Вага 17 кг
Навантаження 240 кг
Колір сірий
Характеристики та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 240 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1120 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Вага | 17 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1300 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Висота спинки | 450 мм |