
15 000 ₴
Садовий намет виготовлений із міцних сталевих профілів з порошковим покриттям, що забезпечує максимальну довговічність і стійкість всієї конструкції. Верхня обшивка виконана з PE матеріалу вагою 160 г/м², який стійкий до УФ-променів та дощу. Цей павільйон захищає від сонця та комах, завдяки москітним сіткам, які ідеально підходять для заходів на свіжому повітрі. Проста установка та міцна конструкція дозволяють легко переміщувати його в інше місце.

Ця стійка альтанка чудово підходить для тих, хто любить проводити час у саду. Збірка займає всього 30 хвилин. Каркас виготовлений з антикорозійних матеріалів, а чохол з щільної тканини забезпечує надійний захист.
Характеристики:
Ширина: 250 см
Довжина: 250 см
Висота: 270 см
Сталеві профілі з порошковим покриттям
Павільйон слід прикріпити до землі
Все запаковано в щільну картонну коробку
Покрокова інструкція по збірці включена всередині
Цей павільйон не тільки прикрасить ваш сад, але й забезпечить комфортний простір для відпочинку на свіжому повітрі.
Основні
Країна виробник Польща
Тип Відкрита альтанка
Форма підстави Квадратна
Форма даху Конічна
Матеріал Метал
Колір Сірий
Стан Новий
Габаритні розміри
Довжина 2500 мм
Ширина 2500 мм
Висота 2700 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Квадратна |
| Форма даху | Конічна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 2700 мм |