


3 300 ₴
Крісло-шезлонг ZGC-S04 стане вашим надійним супутником для відпочинку вдома, на дачі та пікніку. Ідеально підходить для використання, як удома, так і на природі. Це відмінне рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність.

Основні характеристики:
Міцність та надійність: Завдяки використанню сталевих труб різної товщини, крісло витримує значні навантаження та забезпечує довговічність використання.
Комфорт: Текстильна тканина приємна на дотик і забезпечує зручність сидіння.
Функціональність: Легко розкладається та складається, що робить його зручним для транспортування та зберігання.
Додаткові зручності: Пластиковий утримувач для чашки дозволяє завжди мати напої під рукою.

Крісло розкладне - це ідеальне поєднання комфорту та практичності для будь-яких умов.

Основні характеристики:
-Колір Коричневий
-Вага в пакованні (кг) 8
-Висота паковання, см 69
-Гарантія 14 днів
-Глибина паковання, см 15
-Кількість вантажних місць, шт. 1
-Матеріал рами сталевий профіль
-Підголовник Да
-Розміри 165 х 66 х 77 см
-Коригування спини Да
-Тканина текстиль
-Ширина паковання, см 95
-Максимальне навантаження 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 8 кг |
| Ширина | 77.0 |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підсклянник | 1 шт. |