



4 000 ₴
Крісло розкладне з матрацом FCB-S07-PM-GRY чудовий вибір для тих, хто шукає комфортний і зручний лежак для відпочинку.

Шезлонг-крісло з тонким матрацом є ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і функціональність. Завдяки своєму ергономічному дизайну та високоякісним матеріалам, цей шезлонг забезпечить вам максимальний відпочинок.

Особливості:
Міцність та стабільність: Використання сталевих труб з різними специфікаціями дозволяє шезлонгу витримувати значні навантаження і забезпечує надійність у використанні.
Комфорт: Сітчаста тканина забезпечує хорошу вентиляцію, а наповнювач із твердої поліпропіленової бавовни товщиною 2,5 см забезпечує комфорт під час сидіння або лежання.
Ергономічний дизайн: Легка трансформація з положення лежачи на сидяче, що дозволяє вам знайти зручне положення для відпочинку.

Легкість у використанні: Шезлонг легко розкладається та складається, що робить його зручним для транспортування та зберігання.

Шезлонг-крісло з тонким матрацом стане вашим надійним супутником для відпочинку на природі, вдома або на пляжі.
Основні характеристики:
-Вага в пакованні (кг) 8
-Висота паковання, см 67
-Гарантія 14 днів
-Глибина паковання, см 15
-Кількість вантажних місць, шт. 1
-Максимальне навантаження 150 кг кг
-Матеріал рами сталевий профіль
-Наповнювач PP бавовна
-Підголовник Да
-Розміри 178 х 66 х 98 см
-Коригування спини Да
-Тканина текстиль
-Ширина паковання, см 98
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 98 см |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 660 мм |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Тип туристичних меблів | розкладачка |