3 400 ₴
3 049 ₴
Шезлонг з матрацом в темно-сірому кольорі FB-S12- це високоякісний та зручний продукт, який ідеально підходить для відпочинку на свіжому повітрі, вдома чи на пляжі. Він поєднує в собі міцність, комфорт та стильний дизайн.

Особливості:
Міцність та надійність: Сталева конструкція з трубами різних розмірів гарантує високу міцність та стабільність шезлонгу, що дозволяє витримувати навантаження до 150 кг.
Комфорт: Тканина є міцною та зносостійкою, а м'який наповнювач із ПП-бавовни надає додаткового комфорту.

Ергономічний дизайн: Шезлонг легко розкладається та складається, що робить його зручним для транспортування та зберігання. Ідеально підходить для відпочинку у лежачому положенні.
Стильний вигляд: Темно-сірий колір надає шезлонгу сучасного вигляду, який легко впишеться в будь-який інтер'єр або екстер'єр.
Використання: Ідеально підходить для відпочинку в саду, на терасі або біля басейну. Для подорожей: завдяки портативності, шезлонг легко можна взяти на пікнік, кемпінг або пляж.

Основні атрибути
-Колір Темно-сірий
-Вага в пакованні (кг) 8
-Висота паковання, см 70
-Гарантія 14 днів
-Глибина паковання, см 18
-Кількість вантажних місць, шт. 1
-Максимальне навантаження 150 кг кг
-Матеріал рами сталевий профіль
-Наповнювач PP бавовна
-Підголовник Да
-Розміри 193 х 68 х 30 см
-Коригування спини Да
-Тканина полиэстер
-Ширина паковання, см 72
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Тип туристичних меблів | розкладачка |
| Основні | |
| Висота сидіння | 30 см |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Комплектація | |
| Матрац | Да |