3 500 ₴
Складаний стіл МІЦНИЙ (витримує до 250кг) з якісного пластику -незамінний в саду на дачі на природі 182х74х74 см
Білий Польща

Складаний стіл розміром 182х74х74 см – це зручний та практичний меблевий елемент, ідеальний для різних заходів як на відкритому повітрі, так і у приміщенні. Він легко складається та розкладається, що дозволяє заощадити простір при зберіганні та транспортуванні.
Компактний
Мобільний, легко переноситься, оснащений ручкою для перенесення
Можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці
Стильний дизайн
Займає мало місце, легко зберігати
Легкий
Надійний матеріал термін служби від 10 років
Можна регулювати по висоті
Напівавтоматичний замок

Складаний стіл 182*74*74см
Матеріал: пластик високої щільності (чистий HDPE) зі сталевою рамою та ніжками
Розмір у розібраному вигляді: 182 см х 74 см х 74 см
Розмір у складеному вигляді: 74 см х 8 см х 92,5 см
Розмір упакованого товару: 75*9*75см
Максимальна вантажопідйомність: 250 кг
Фактура: гладко
Вага: 14,6 кг
Температурний режим: -60 до +100 °C

Властивості матеріалу:
Витримує вагу до 250 кг
Не гнеться, щільна структура
Твердий кут і край, не ламкі
Витримує високі температури, не деформується
Стійкий до подряпин та механічних пошкоджень
Паро та водонепроникний матеріал
Стійкий до морозів
Висока щільність 0,96 г/см³
Основні переваги:
Компактний
Мобільний, легко переноситься, оснащений ручкою для перенесення
Можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці
Стильний дизайн
Займає мало місце, легко зберігати
Легкий
Надійний матеріал термін служби від 10 років
Можна регулювати по висоті
Напівавтоматичний замок
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 1820 мм |
| Висота | 740 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14.6 кг |