1 600 ₴
Складний стілець з поліпропілену для саду Вага: 3,35 кг
Витримує: до 150 кг (46 см х 52 см х 79 см) Білий Польща

Технічні характеристики
Складний стілець білий
Матеріал: сидіння та спинка виконані з поліпропілену (ПП), каркас стільця зі сталевої труби
Розмір у розібраному вигляді: 46 см х 52 см х 79 см
Розмір у зібраному/упакованому вигляді: 47 см х 7 см х 97 см
Максимальна вантажопідйомність: 150 кг
Фактура: гладка
Вага: 3,35 кг
Температурний режим: -60 до +95 С
Використання: відпочинок на природі у лісі, на пляжі, кемпінг, риболовля, стаціонарне використання будинку, веранди, балкон. Відмінно поміщається у багажник автомобіля
Властивості матеріалу
Витримує навантаження до 150 кг
Щільна структура, що не згинається
Тверді краї та кути, не ламається
Стійкість до високих температур та деформацій
Стійкий до подряпин та механічних пошкоджень
Паро- та водонепроникний
Морозостійкий
Висока щільність (0,96 г/см³)

Переваги
Компактний і легко переносимий
Підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Добре переносить погодні зміни, не потребує зберігання у приміщенні.
Стильний дизайн
Займає мало місця, легко зберігати
Легка вага
Надійний матеріал із довговічністю до 10 років

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 46 см |
| Глибина стільця | 52 см |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Вага | 3.35 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |