14 000 ₴
НОВА ПРОФЕСІЙНА МОДЕЛЬ СКЛАДНОГО ЕЛЕКТРОСАМОКАТА X8PRO З ДОДАТКОМ
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОГРАМА!
-Заблокувати/розблокувати скутер
-Перемикач швидкостей/круїз-контроль
відбивач
-Відстеження поїздок
Електричні скутери стали популярними завдяки енергозбереженню, екологічності, портативності, зручному керуванню та помірній швидкості.
Ідеальний для тих, хто шукає надійний і швидкий спосіб пересування, електросамокат X8PRO з двигуном потужністю 500 Вт може розвивати швидкість до 35 км/год, що дозволяє легко маневрувати міськими вулицями. Акумулятор ємністю 10 Ач забезпечує запас ходу від 18 до 35 км, тож ви можете не хвилюватися про заряд.
Простий у використанні, він ідеально підходить для щоденних поїздок на роботу та коротких поїздок.

Легка конструкція спрощує керування та маневрування, а компактний розмір дозволяє зберігати його в обмеженому просторі.
Оснащений передніми і задніми ліхтарями, а також поворотниками, які забезпечують видимість і безпеку під час нічних поїздок.

Основні атрибути
-Країна виробник Китай
-Вікова група Доросла
-Максимальне навантаження 120 кг
-Матеріал рами Алюміній
-Конструкція Складана
-Діаметр колеса 256 мм
-Висота рульової стійки 119 см
-Вага 15 кг
-Колір Чорний
-Потужність електродвигуна 500 Вт
-Рік випуску 2023
-Час зарядки 5 година
-Дистанція пробігу 35 км
-Максимальна швидкість 35 км/год
-Рекомендована гранична швидкість 30 км/год
-Стан Новий
-Ємність батареї 10000 мА/год
-Час складання 10 сек
-Передній/Задній світло Світлодіодний ліхтар
-Розмір в розкладеному вигляді 108*46*119
-Розмір у складеному вигляді 108*46*52
-Розмір в упаковці 108*18*53
-Гарантійний термін 12 міс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 256 мм |
| Висота рульової стійки | 119 см |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 1000 мА/год |
| Час складання | 10 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 108*46*119 |
| Розмір у складеному вигляді | 108*46*52 |
| Розмір в упаковці | 108*18*53 |
| Гарантійний термін | 12 міс |