

12 000 ₴
Стійка альтанка – це чудовий варіант для тих, хто любить проводити час у саду. Процес складання займає лише 30 хвилин. Каркас виготовлений з матеріалів, що не піддаються корозії, а покриття – з щільної тканини.

Павільйон для саду, виготовлений із міцних сталевих профілів, має порошкове покриття, що забезпечує високу довговічність та стабільність всієї конструкції. Верхня частина обшивки складається з PE матеріалу з щільністю 160 г/м², який стійкий до ультрафіолетових променів. Він надійно захищає від сонця і комах завдяки москітним сіткам, що робить його ідеальним для заходів на свіжому повітрі.

Проста в установці, ця конструкція міцна і стійка, а також легко переноситься в інше місце.
Характеристики:
-Ширина: 250 см
-Довжина: 250 см
-Висота: 270 см
-Сталеві профілі з порошковим покриттям
-Павільйон необхідно закріпити на землі
-Упаковано в міцну картонну коробку
-В комплекті є покрокова інструкція по складанню
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шатро |
| Форма підстави | Квадратна |
| Форма даху | Двосхилий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 2700 мм |