


2 000 ₴
1 699 ₴
Офісні та меблеві сейфи TM Griffon серії L-Light, крім привабливої ціни, мають численні переваги, що забезпечують надійне зберігання цінних речей та документів як у квартирах, так і в офісах.

Основні характеристики:
- Тип сейфу: меблевий
Зовнішні розміри:
- Висота: 197 мм
- Ширина: 197 мм
- Глибина: 169 мм
* Розміри наведені без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 194 мм
- Ширина: 194 мм
- Глибина: 145 мм
Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.

Загальні характеристики:
- Об'єм: 6 л
- Вага: 3 кг
- Товщина металу корпусу: 1,5 мм
- Товщина металу дверей: 2 мм
- Тип замку: ключовий замок EURO-LOCKS (Польща)
- Тип покриття: порошкове покриття
- Серія продукту: L
Допустиме відхилення ваги становить +/- 10%.
Комплектація:
- Комплект: килимок
Гарантія:
- На товар: 5 років
- На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 197 мм |
| Зовнішня ширина | 197 мм |
| Зовнішня глибина | 169 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 194 мм |
| Внутрішня ширина | 194 мм |
| Внутрішня глибина | 145 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 6 л |
| Вага | 3 кг |