


4 700 ₴
4 399 ₴
Офісні та меблеві сейфи TM Griffon серії L – Light, крім привабливої ціни, відзначаються рядом переваг, які забезпечують надійне зберігання цінностей і документів як в квартирах, так і в офісах. Сейфи цієї серії мають металеві двері товщиною 3 мм і оснащені двома сталевими ригелями, полицею та ключовим сувальдним замком.

Основні характеристики:
- Тип сейфу: меблевий
Зовнішні розміри:
- Висота: 300 мм
- Ширина: 430 мм
- Глибина: 320 мм
* Розміри наведені без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 296 мм
- Ширина: 426 мм
- Глибина: 271 мм
Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.

Загальні характеристики:
- Об'єм: 34 л
- Вага: 15 кг
-Товщина металу корпусу: 2мм
Товщина металу дверей: 3 мм
- Тип замку: ключовий сувальдний замок
-Система замикання: ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 16 мм)
- Тип покриття: порошкове покриття
- Серія продукту: L
Допустиме відхилення ваги становить +/- 10%.
Колір:сірий (RAL 7040)
Стандартна комплектація:
Полиці: 1шт
Доповнення: Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги або стіни.
Гарантія:
- На товар: 5 років
- На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | Сейфи-ключниці, зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 430 мм |
| Зовнішня глибина | 320 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 296 мм |
| Внутрішня ширина | 426 мм |
| Внутрішня глибина | 271 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 34 л |
| Вага | 15 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |