15 000 ₴
11 899 ₴
Сейф для рушниці GLST.130.Fingerprint HUNTER

Сейф GLST.130.Fingerprint HUNTER призначений для зберігання до 4 одиниць зброї завдовжки до 1260 мм. Він розрахований на зберігання різних видів зброї, включаючи травматичну та гладкоствольну.

Також у сейфі можна розмістити нарізну зброю, таку як автомат АК-74, АКСУ, карабіни, проте для більшої безпеки рекомендується використовувати сертифіковані сейфи GRIFFON серії G для зберігання нарізної зброї.

Сейф серії GL для зберігання зброї GLST.130.Fingerprint обладнаний протизламною конструкцією дверей і має вертикальний трейзер збільшеної ємності з полицею для зберігання патронів і документів.

На дверях сейфа є кишені для розміщення засобів догляду за зброєю або магазинів, а також тримачі та фіксатор для двох шомполів. Він оснащений пересувним магнітним ложементом, що забезпечує додаткову зручність.

Додаткове обладнання, таке як полиці і пристрої на дверях, легко знімається. Анкерні вузли дозволяють надійно закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи його стабільну фіксацію на стаціонарному місці.

GLST.130.Fingerprint укомплектований біометричним замком, який має наступні переваги:
-Простота у програмуванні та використанні, з управлінням за допомогою відбитка пальця.
-Можливість додавання до 32 відбитків пальців.
-Наявність аварійного ключового замка, що дозволяє відкрити сейф ключем без використання відбитка пальця.

Основні характеристики:
- Тип сейфу: для зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 1300 мм
- Ширина: 420 мм
- Глибина: 260 мм
* Розміри наведені без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1298 мм
- Ширина: 418 мм
- Глибина: 239 мм
Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
- Об'єм: 130 л
- Вага: 35 кг
-Кількість одиниць зброї: 4
-Товщина металу дверей: 2,4 мм
- Тип замку: Біометричний замок GRIFFON.FP.LIGHT
-Система ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються)
- Тип покриття: порошкове покриття
- Серія продукту: GL
Допустиме відхилення ваги становить +/- 10%.
Колір:антрацитово-сірий (RAL 7016)
Стандартна комплектація:
Каса: 1 шт
Полиці: 3 шт
Доповнення: Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги або стіни.
Гарантія:
- На товар: 5 років
- На замок: 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий, Біометричний |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1298 мм |
| Внутрішня ширина | 418 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 130 л |
| Вага | 35 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |