

15 000 ₴
12 599 ₴
Сейф GLST.470.K HUNTER призначений для зберігання до 4 одиниць зброї довжиною до 1260 мм, оснащений сувальдним замком з двома обертовими хромованими ригелями.

Він забезпечує надійне зберігання травматичної та гладкоствольної зброї. Крім того, в сейфі можна розміщувати нарізну зброю, таку як автомат АК-74, АКСУ та карабіни. Для більшої безпеки рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи GRIFFON серії GE для зберігання нарізної зброї.
Сейф серії GL для зберігання зброї GLST.470.K обладнаний протизламною конструкцією дверей та вертикальним трейзером збільшеної місткості з полицею для зберігання набоїв та документів. На дверях розташовані кишені для зберігання засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі і фіксатори для двох шомполів, а також планка для навіски. Сейф оснащений пересувним магнітним ложементом.

Все додаткове обладнання, яке розміщене на дверях, а також всі полиці легко знімаються. Анкерні вузли дозволяють надійно закріпити сейф до стіни і підлоги, забезпечуючи його стабільну фіксацію на місці.

Основні характеристики:
- Тип сейфу: для зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 1300 мм
- Ширина: 470 мм
- Глибина: 350 мм
* Розміри наведені без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1297 мм
- Ширина: 464 мм
- Глибина: 329 мм
Допустиме відхилення розмірів становить +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
- Об'єм: 173,9л
- Вага: 40 кг
-Кількість одиниць зброї: 5
-Товщина металу дверей: 2,4 мм
- Тип замку: Ключовий сувальдний замок
-Система ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються)
- Тип покриття: порошкове покриття
- Серія продукту: GL
Допустиме відхилення ваги становить +/- 10%.
Колір:антрацитово-сірий (RAL 7016)

Стандартна комплектація:
Каса: 1 шт
Полиці: 3 шт
Доповнення: Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги або стіни.
Гарантія:
- На товар: 5 років
- На замок: 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 470 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1297 мм |
| Внутрішня ширина | 464 мм |
| Внутрішня глибина | 329 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 173.9 л |
| Вага | 40 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |