11 000 ₴
Сейф збройовий GLS.150.К
Сейф відповідає всім вимогам безпеки і оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що забезпечують надійний захист.
Сейф для зберігання травматичної зброї GLS.150.K HUNTER призначений для безпечного зберігання до чотирьох одиниць зброї, що мають довжину до 1460 мм.

GLS.150.K має міцні двері з протизламною конструкцією, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для двох шомполів, планку для навіски та пересувний магнітний ложемент. Додаткове обладнання на дверях можна легко зняти.

Для додаткової стійкості сейф можна зафіксувати до стіни чи підлоги за допомогою анкерних вузлів.
Сейф типу GL для зберігання зброї має такі характеристики:

-Зовнішні розміри: 1500 мм висота, 260 мм ширина, 260 мм глибина.
-Внутрішні розміри: 1498 мм висота, 258 мм ширина, 239 мм глибина.
-Об'єм: 92 літрів.
-Маса: 25 кг.
-Внутрішнє розміщення: вміщує до 4 одиниць зброї.
-Максимальна висота зброї: 1460 мм.
-Товщина металу дверей: 2,4 мм.
-Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями.
-Тип замка: ключовий сувальдний замок.
-Покриття: порошкове, колір антрацитово-сірий (RAL 7016).
-Серія продуктів: GL.
-Стандартна комплектація: 1 полиця.
-Додатково: анкерні вузли для кріплення до стіни.
-Гарантія на товар: 5 років, на замок - 1 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 260 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1498 мм |
| Внутрішня ширина | 258 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 92 л |
| Вага | 25 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |