7 000 ₴
5 879 ₴
Сейф збройовий GLS.260.К
Сейф відповідає всім вимогам безпеки і оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що забезпечують надійний захист.
Сейф для зберігання травматичної зброї GLS.260.K HUNTER призначений для безпечного зберігання до 4 одиниць зброї, що мають довжину до 1260 мм.

GLS.260.K має міцні двері з протизламною конструкцією, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для двох шомполів, планку для навіски та пересувний магнітний ложемент. Додаткове обладнання на дверях можна легко зняти.

Для додаткової стійкості сейф можна зафіксувати до стіни чи підлоги за допомогою анкерних вузлів.
Сейф типу GL для зберігання зброї має такі характеристики:
-Зовнішні розміри: 1300 мм висота, 260 мм ширина, 260 мм глибина.
-Внутрішні розміри: 1297 мм висота, 254 мм ширина, 199 мм глибина.
-Об'єм: 66 літрів.
-Маса: 22 кг.
-Внутрішнє розміщення: вміщує до 4 одиниць зброї.
-Максимальна висота зброї: 1260 мм.
-Товщина металу дверей: 2,4 мм.
-Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями.
-Тип замка: ключовий сувальдний замок.
-Покриття: порошкове, колір антрацитово-сірий (RAL 7016).
-Серія продуктів: GL.
-Стандартна комплектація: 1 полиця.
-Додатково: анкерні вузли для кріплення до стіни.
-Гарантія на товар: 5 років, на замок - 1 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 260 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1297 мм |
| Внутрішня ширина | 254 мм |
| Внутрішня глибина | 199 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 66 л |
| Вага | 22 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |