
7 000 ₴
6 499 ₴
Сейф TM Griffon серії S – це оптимальне та надійне рішення. Сейф ідеально підходить для зберігання цінностей та документів. Основні переваги цієї продукції включають товщину металевих дверей 3 мм і наявність двох сталевих ригелів, що обертаються + знімної полиці, а також можливість вибору між ключовим або електронним кодовим замком.

Характеристики:
-Зовнішні розміри: 250 мм висота, 350 мм ширина, 260 мм глибина.
-Внутрішні розміри: 244 мм висота, 344 мм ширина, 215 мм глибина.
-Об'єм: 18 літрів.
-Маса: 14 кг.
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
Система замикання:
Ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
-Тип замка: ключовий сувальдний замок
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
-Серія продуктів: S
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
-Стандартна комплектація: 1 Полиця
-Додатково: анкерні вузли для кріплення до стіни.
-Гарантія на товар: 5 років, на замок - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 244 мм |
| Внутрішня ширина | 344 мм |
| Внутрішня глибина | 215 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 18 л |
| Вага | 14 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |