15 000 ₴

Вогнестійкі сейфи серії FS від торгової марки Griffon – ідеальний варіант для будівель, де існує ризик виникнення пожежі. Завдяки спеціальному вогнестійкому наповненню дверей і корпусу, ці сейфи можуть захищати цінності від високих температур протягом півгодини.
Сейфи сертифіковані за класом LFS 30P відповідно до ДСТУ EN 15659. Сучасні замки та особливості внутрішньої конструкції роблять їх використання надзвичайно зручним, а потужна ригельна система замикання забезпечує високий рівень захисту від спроб злому.

Характеристики:
-Тип сейфа: Вогнестійкий
Зовнішні розміри :
-Висота: 298 мм
-Ширина: 420 мм
-Глибина: 362 мм
*Розміри наведені без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Можливі відхилення від вказаних розмірів у межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри :
-Висота: 196 мм
-Ширина: 334 мм
-Глибина: 220 мм
*Допустимі відхилення від зазначених розмірів до +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
-Об'єм: 14 л
-Маса: 39 кг
-Товщина захисного шару: 43 мм
-Зламостійкість: клас S2 за стандартом ДСТУ EN 14450
-Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями (діаметр ригеля 25 мм) та антизрізами з боку петель
-Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина) з сертифікатом класу VDS 1


-Вогнестійкість: клас LFS 30P відповідно до ДСТУ EN 15659
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
-Серія продуктів: FS
*Вага може варіюватися в межах +/- 10%.
Стандартна комплектація:
-Полиці: 1
Доповнення: термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей; анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Критерій вогнестійкості | LFS 30P |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 43 мм |
| Колір | Кремовий |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 298 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня глибина | 362 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 196 мм |
| Внутрішня ширина | 334 мм |
| Внутрішня глибина | 220 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 14 л |
| Вага | 20 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |