25 000 ₴
20 799 ₴

Вогнестійкі сейфи серії FS від торгової марки Griffon – ідеальний варіант для будівель, де існує ризик виникнення пожежі. Завдяки спеціальному вогнестійкому наповненню дверей і корпусу, ці сейфи можуть захищати цінності від високих температур протягом півгодини.
Сейфи сертифіковані за класом LFS 30P відповідно до ДСТУ EN 15659. Сучасні замки та особливості внутрішньої конструкції роблять їх використання надзвичайно зручним, а потужна ригельна система замикання забезпечує високий рівень захисту від спроб злому.

Характеристики:
-Тип сейфа: Вогнестійкий
Зовнішні розміри :
-Висота: 455 мм
-Ширина: 445 мм
-Глибина: 445 мм
*Розміри наведені без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Можливі відхилення від вказаних розмірів у межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри :
-Висота: 353 мм
-Ширина: 359 мм
-Глибина: 303 мм
*Допустимі відхилення від зазначених розмірів до +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
-Об'єм: 38 л
-Маса: 65 кг
-Товщина захисного шару: 43 мм
-Зламостійкість: клас S2 за стандартом ДСТУ EN 14450
-Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями (діаметр ригеля 25 мм) та антизрізами з боку петель

-Тип замка: Електронний кодовий замок


-Вогнестійкість: клас LFS 30P відповідно до ДСТУ EN 15659
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
-Серія продуктів: FS
*Вага може варіюватися в межах +/- 10%.
Стандартна комплектація:
-Каса: 1
-Полиці: 1
Доповнення: термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей; анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Критерій вогнестійкості | LFS 30P |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 43 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 455 мм |
| Зовнішня ширина | 445 мм |
| Зовнішня глибина | 445 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 353 мм |
| Внутрішня ширина | 359 мм |
| Внутрішня глибина | 303 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 38 л |
| Вага | 65 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |