15 000 ₴
12 199 ₴
Серія FB пропонує лінійку сейфів, які вбудовуються в підлогу і оснащені надійним ключовим сейфовим замком STUV. Вони ідеально підходять для зберігання цінностей у приватному будинку, гаражі або складському приміщенні.

Переваги сейфів, що вбудовуються в підлогу:
-Непомітність. Завдяки тому, що сейфи вбудовуються в підлогу, вони не привертають зайвої уваги і можуть бути додатково замасковані під меблями, килимом або іншими предметами.
-Високий рівень безпеки. Сейфи, що вбудовуються в підлогу, важче знайти і відкрити, ніж звичайні сейфи, що значно підвищує їхній рівень безпеки.
-Ефективне використання простору. Оскільки сейфи вбудовуються в підлогу, вони не займають багато місця, що дозволяє ефективніше використовувати простір у приміщенні.
-Зручний доступ. Вбудовані в підлогу сейфи можна розташувати у зручному місці, що забезпечує легкий і оперативний доступ до цінностей у будь-який момент.

Характеристики:
Тип сейфа
Вбудовуваний у підлогу
Зовнішні розміри :
-Висота: 240 мм
-Ширина: 240 мм
-Глибина: 409 мм
*Зазначені розміри не враховують виступаючі частини, такі як замок, ручка та петлі. Допустиме відхилення від наведених розмірів становить +/- 3 мм.
-Внутрішні розміри :
-Висота: 200 мм
-Ширина: 200 мм
-Глибина: 310 мм
*Можливе відхилення від зазначених розмірів у межах +/- 3 мм.

Загальні характеристики:
-Об'єм: 12 л
-Маса: 27 кг
-Товщина металу корпусу: 6 мм
-Товщина металу дверей: 10 мм
-Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікований класу VDS 1
-Тип покриття: лакофарбове
-Колір: темно-сірий
-Серія: FB
*
Допустиме відхилення від вказаної ваги може складати +/- 10%.
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 6 мм |
| Товщина дверей | 10 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 240 мм |
| Зовнішня ширина | 240 мм |
| Зовнішня глибина | 409 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 200 мм |
| Внутрішня ширина | 200 мм |
| Внутрішня глибина | 310 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 12 л |
| Вага | 27 кг |