14 000 ₴
Сейф GLT.470.K має протизламні двері, трейзер для зберігання набоїв і документів, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для шомполів, планку для навіски і пересувний магнітний ложемент. Все додаткове обладнання на дверях може легко видалятися. Сейф оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що обертаються.

Сейф для зберігання зброї GLT.470.K HUNTER призначений для заховування до 8-ми одиниць зброї довжиною до 1360 мм. Він підходить для зберігання травматичної і гладкоствольної зброї. Також може бути використаний для зберігання нарізної зброї, включаючи автомат АК-74, АКСУ, карабіни і аналогічні моделі. Однак для нарізної зброї рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи серії GE від GRIFFON для більшої безпеки.

Для надійної фіксації на стаціонарному місці сейф можна закріпити до стіни або підлоги за допомогою анкерних вузлів.

Характеристики сейфа для зберігання зброї GLT.470.K HUNTER:
-Тип сейфу: для зброї
-Максимальна висота зброї: 1360 мм
Зовнішні розміри:
-Висота: 1500 мм
-Ширина: 470 мм
-Глибина: 260 мм
(Розміри без урахування виступаючих частин)
Внутрішні розміри:
-Висота: 1497 мм
-Ширина: 464 мм
-Глибина: 199 мм

-Маса: 36 кг
-Кількість одиниць зброї: 8
-Товщина металу дверей: 2,4 мм
-Система замикання: ригельна система (2 хромованих активних ригеля, що обертаються)
-Тип замка: ключовий сувальдний замок
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
-Серія продуктів: GL
Стандартна комплектація:
-Каса: 1 шт.
-Анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 470 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1497 мм |
| Внутрішня ширина | 464 мм |
| Внутрішня глибина | 199 мм |
| Загальні | |
| Вага | 36 кг |