13 000 ₴
12 199 ₴

Цей зламостійкий сейф призначений для зберігання пістолета та цінностей, захищаючи їх від несанкціонованого доступу та зламу.
Сейф має можливість кріплення до підлоги та/або до стіни за допомогою анкерних болтів.
Оснащений ригельною системою замикання тристоронньої дії, що включає 4 хромованих активних ригелі діаметром 25 мм, що обертаються, а також ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина), сертифікованим за міжнародними стандартами.

Захисний шар корпусу виготовлений з фортифікаційного бетону товщиною 25 мм, а товщина металу дверей становить 14 мм.

Для зручного кріплення пістолета до задньої стінки сейфа передбачені спеціальні магніти.
Технічні характеристики
Тип сейфу призначений для зберігання зброї.
Зовнішні розміри:
- Висота: 260 мм
- Ширина: 350 мм
- Глибина: 150 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Можливі відхилення від зазначених розмірів на +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 213 мм
- Ширина: 301 мм
- Глибина: 69 мм
*Відхилення від зазначених розмірів можуть становити +/- 3 мм.*
Загальні параметри:
- Об'єм: 4.5 літра
- Вага: 28 кг
- Товщина металу дверцят: 14 мм
- Товщина захисного шару: 25 мм
- Система замикання: ригельна система тристоронньої дії, що включає 4 хромованих активних ригеля, що обертаються, діаметром 25 мм.
- Тип замку: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікований за класом VDS 1
- Тип покриття: порошкове
- Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
- Серія продукту: H
*Можливі відхилення від зазначеної ваги можуть становити +/- 10%.*
Стандартна комплектація:
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на конструкцію: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 14 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 150 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 213 мм |
| Внутрішня ширина | 301 мм |
| Внутрішня глибина | 69 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 4.5 л |
| Вага | 28 кг |