



42 000 ₴
39 899 ₴
Особливості зламостійкого сейфа GRIFFON Європейської серії GE
Сейф GRIFFON Європейської серії GE для зберігання зброї сертифікований Європейською лабораторією ECB-S і відповідає класу S1 за стандартом EN 14450.

Цей сейф відрізняється наступними характеристиками:
-Антизламна конструкція «зачіп», яка запобігає відкриттю дверей за допомогою гострих предметів чи викрутки.
-Товщина металу складає 3 мм.
-Тристороння система замикання з активними хромованими ригелями, що обертаються, діаметром 25 мм.
-Загартовані леговані сталеві пластини, що захищають від висвердлювання та вибивання замків і ригелів.
-Внутрішня петля-антизріз для додаткового захисту.
-Переміщуваний ложемент для зброї з оптикою і знімний магнітний ложемент, який можна встановити на будь-яку зручну висоту.
-Сейф призначений для зберігання зброї заввишки до 1450 мм.

Основні характеристики
-Максимальна висота зберігання зброї: 1450 мм
-Тип сейфа: призначений для зберігання зброї

Зовнішні розміри:
-Висота: 1512 мм
-Ширина: 750 мм
-Глибина: 520 мм
Вказані розміри не враховують виступаючі частини, такі як замок, ручка та петлі. Можливе відхилення розмірів у межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
-Висота: 1494 мм
-Ширина: 744 мм
-Глибина: 4433 мм
Можливе відхилення розмірів у межах +/- 3 мм.

Загальні параметри:
-Об'єм: 492,4 л
-Маса: 165 кг
-Місткість: до 18 одиниць зброї
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
-Зламостійкість: відповідає класу S1 згідно з EN 14450
-Система замикання: тристороння ригельна система з п'ятьма хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що обертаються, з антизрізами з боку петель
-Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікований за класом VDS 1
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: сірий (відтінки RAL 7035 і RAL 7040)
-Серія продуктів: GE
Можливе відхилення від зазначеної ваги у межах +/- 10%.
Стандартна комплектація:
-Каса: 1
-Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 750 мм |
| Зовнішня глибина | 520 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня ширина | 744 мм |
| Внутрішня глибина | 443 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 492.4 л |
| Вага | 165 кг |