9 000 ₴
8 299 ₴
Сейфи серії MSR від бренду MySafe, вирізняються елегантним сучасним дизайном з обтічними кутами. Вони прекрасно доповнять інтер'єр будь-якого офісу або квартири.

Сейфи серії MSR мають корпус з металу товщиною 2 мм та двері з металу товщиною 4 мм.

У цих сейфах використовується ригельна система замикання з двома активними хромованими ригелями діаметром 25 мм, що обертаються. Конструкція сейфів MSR забезпечує надійний захист від злому. Вони комплектуються електронним кодовим замком MySafe.
Характеристики
Тип сейфу: меблевий
Зовнішні розміри
(без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель; можливе відхилення до ±3 мм):
Висота: 200 мм
Ширина: 380 мм
Глибина: 260 мм
Внутрішні розміри (можливе відхилення до ±3 мм):
Висота: 196 мм
Ширина: 376 мм
Глибина: 204 мм
Загальні параметри:
Об'єм: 15 л
Маса: 11 кг (можливе відхилення до ±10%)
Товщина металу корпусу: 2 мм
Товщина металу дверей: 4 мм
Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями, що обертаються, діаметром 25 мм
Тип замка: електронний кодовий замок MySafe
Тип покриття: структурне порошкове покриття
Колір: білий
Серія продуктів: MSR
Стандартна комплектація:
Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни
Гарантія
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MySafe |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 196 мм |
| Внутрішня ширина | 376 мм |
| Внутрішня глибина | 204 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 15 л |
| Вага | 11 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |