2 500 ₴
1 499 ₴
Шезлонг "JUST GARDEN GRAVITY" з підстаканником - ідеальний варіант для відпочинку в саду, на пляжі або на терасі.Він ідеально підходить для зовнішнього використання, забезпечуючи комфорт і зручність в будь-яких умовах.
Цей зручний шезлонг можна використовувати для сидіння, відпочинку або засмагання, і він легко поміщається в малому просторі. Його стильний дизайн гармонійно впишеться на будь-якій терасі або балконі, а в складеному вигляді зручно брати з собою в подорожі на відпустку, пікніки або походи.
Сидіння шезлонгу виконане з найякіснішого текстильного матеріалу, який забезпечує комфорт під час сидіння, є дуже стійким до розтягування, погодних умов та бруду.

Щоб фіксувати положення шезлонгу ефективно, потрібно стиснути ручки з обох боків шезлонгу дуже міцно. У випадку користувачів з вагою понад 100 кг, замок у положенні лежачи на спині може бути менш ефективним через значне навантаження.

Для зміни положення шезлонга з сидячого на лежаче достатньо поставити ноги на підставку для ніг і нахилити її назад. Для повернення в попереднє положення треба нахилитися вперед. Цей процес плавний і не потребує вставання з шезлонгу.

В комплекті до кожного шезлонгу безкоштовно додається практична підставка, яку можна прикріпити до рами. На цій підставці є отвори для чашки та телефону.

Особливості та переваги:
-Міцна металева конструкція з епоксидним покриттям.
-Легке складання та зберігання.
-Вбудований зручний підстаканник.
-Комфортне сидіння, що пристосовується до форми тіла без необхідності додаткових подушок.
Технічні характеристики:
-Розміри сидячи: 64 x 111 x 89 см.
-Розміри в положенні лежачи: 64 x 85 x 150 см.
-Розміри в складеному стані: 64 x 92 x 14 см.
-Вага: 7 кг.
-Максимальне навантаження: 120 кг.
-Матеріал: високоякісний текстиль, стійкий до води та ультрафіолетового випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 75 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Метал |
| Гарантійний термін | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 64 см |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |