130 000 ₴

Величезна розширювана екосистема – Домашня батарея, яка може збільшити ємність від 3,6 кВт-год до 25 кВт-год за допомогою додаткових батарей, розумних генераторів EcoFlow і панелі Smart Home для резервного живлення.

Неперевершена вихідна потужність 3600 Вт - Генератор електроенергії для ваших приладів під час відключення електроенергії. Посилайте пристрої потужністю 4500 Вт за допомогою X-Boost. Досить для обігрівачів або віконних кондиціонерів.

5 способів заряджання - виберіть станцію для заряджання електромобілів, сонячну енергію, настінну розетку, використовуючи розумний вуличний генератор або автомобільну розетку. Комбінуйте методи, щоб досягти 6500 Вт (з додатковим акумулятором). Швидше, ніж будь-який інший сонячний генератор.

Портативна електростанція для заряджання електромобілів - Заряджайте на понад 200 000 електростанціях типу 2 по всій Європі, швидка зарядка менш ніж за 1,7 години.

Довговічна батарея LFP- Ця акумуляторна електростанція оснащена батареєю LFP. Отримайте понад 6500 повних циклів, які триватимуть роками. Ідеально підходить для кемпінгу та подорожей на природі.

Готовий до відключення електроенергії - ідеально підходить для домашнього резервного копіювання, для холодильників, обігрівачів, електричних ковдр тощо. Завжди готовий до відключень електроенергії.

Характеристики:
-Емкость: 3600 Вт*ч
-Розетка AC 230В: 4
USB Type-C: 2
USB Type-A: 4
DC: 2
Anderson port: 1
Другие Extra Battery Port x2
-Номинальная мощность: 3600 Вт
-Пиковая мощность: 7200 Вт
-Мощность USB Type-C: 100 Вт
-Мощность USB Type-A: 18; 12 Вт
-Мощность DC: 38 Вт
-Мощность автомобильной розетки (прикуривателя):126.0 Вт
-Форма выходного сигнала: Чистая синусоида
-Технология: LiFePO4
-Циклы зарядки : 3500
-Дополнительно: Ручка для переноски, Колеса для транспортировки, Функція EPS (Emergency Power Supply)
-Параметры заряда станции: От розетки AC 230В: 2900 Вт,
-От солнечной панели: 1600 Вт
-Возможность модернизации: Подключение дополнительных батарей, Подключение солнечной панели
-Дисплей: Да
-Фонарик: Нет
-Удаленное управление: Wi-Fi, Bluetooth
-Размеры: 635 x 284 x 420 мм
-Вес: 45 кг
-Подключение устройств: Розетка AC 230В, USB Type-C, USB Type-A, DC, Anderson port
-Гарантийный срок: 36 месяцев
-Тип гарантии: Производитель

МОДЕЛЬ ОСНАЩЕНА СТАНДАРТНИМ, УКРАЇНСЬКИМ ТИПОМ РОЗЕТОК
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | USB, Type-C, DC, USB Type-A, Розетка AC 220В |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 45 кг |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LFP |