50 000 ₴
Бігова доріжка 4FIZJO TM Pulse S+

Електрична бігова доріжка TM Pulse S+ від польського бренду 4FIZJO — це багатофункціональний тренажер для дому, що пропонує ряд корисних можливостей. Вона оснащена вбудованим вібромасажером для антицелюлітного і розслаблюючого масажу, комплектом гантель по 1 кг та упорами для фіксації ніг, які є ідеальними для вправ на прес. Якщо ви прагнете тренуватися в комфорті свого дому, покращити здоров'я чи досягти мети схуднення, ця бігова доріжка допоможе вам досягти бажаних результатів.

Бігова доріжка TM Pulse S+ має надійний двигун потужністю 2 к.с. з піковим значенням до 3 к.с. Вона забезпечує стабільну швидкість від 0.8 до 16 км/год та витримує максимальне навантаження до 120 кг. Бігове полотно з трьох компонентів має зносостійку структуру і розміри 45 x 126 см.

Система з двох амортизаторів покращує безпеку під час тренувань і зменшує навантаження на суглоби та хребет. Кут нахилу бігового полотна можна автоматично регулювати в 15 позиціях від 0 до 15% через панель керування, що дозволяє різноманітити і ускладнити тренування.

Вбудовані 12 програм гарантують, що тренування не набриднуть навіть найвибагливішим користувачам. На панелі керування відображаються всі важливі дані: кількість пройдених кілометрів, витрачені калорії та тривалість активності.

Для початку занять потрібно ввести свої дані (стать, вік, зріст, вага), після чого консоль автоматично виконає всі розрахунки. Крім того, бігова доріжка обладнана вбудованими динаміками, Bluetooth, клавішами швидкого доступу, місцем для пляшки з водою, підставкою для телефону/планшета, роз'ємом для навушників, USB-портом і сумісністю з мобільними додатками.

Унікальна телескопічна система складання/розкладання дозволяє легко підготувати бігову доріжку до використання одним рухом, так само просто, як одягнути кросівки. У складеному вигляді тренажер компактно зберігається, а завдяки транспортним колесам його зручно переміщати по кімнаті.

ОСОБЛИВОСТІ:
- Розміри: 171 × 72 × 129 см
- Розмір полотна: 45 x 126 см
- Вага: 82 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Bluetooth, динаміки, USB, AUX
- Вбудований вібромасажер, 2 гантелі по 1 кг, упори для фіксації ніг
Характеристики бігової доріжки 4FIZJO TM Pulse S+
Основні дані:
-Тип: Електрична
-Вага: 82 кг
-Дисплей: LCD
-Регулювання кута нахилу: Автоматичне
-Кількість в упаковці: 1
-Клас: Домашній
-Конструкція: Складана
-Максимальна швидкість: 16 км/год
-Максимальне навантаження: 120 кг
-Особливості: Амортизаційна система; Вбудовані динаміки; Компенсатори нерівностей підлоги; Підставка для аксесуарів; Транспортні колеса; Вимірювання пульсу; Вібромасажер
-Пікова потужність: 3 к.с.
-Потужність двигуна: 2 к.с.
-Показання дисплея: Час; Швидкість; Дистанція; Калорії; Пульс
-Програми: 12
-Розмір бігового полотна: 45 x 126 см
-Розміри в робочому положенні: 171 × 72 × 129 см
-Система амортизації: Так
-Додаткові характеристики: Вібромасажер; 2 гантелі по 1 кг; Упори для фіксації ніг; Сумісність з мобільними додатками; Bluetooth; USB, AUX
-Країна реєстрації бренду: Польща
-Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 126 см |
| Ширина полотна | 45 см |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Аудіосистема, Підставка для аксесуарів |
| Вага | 82 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 171 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 129 см |
| Комплектація | |
| : | Вібромасажер; 2 x гантелі по 1 кг; Упори для фіксації ніг; |