45 000 ₴
ПОТУЖНА Бігова доріжка THUNDER Ultra White з новітнім енергоефективним двигуном на 3-5 к.с+ 12 програм (155x118x77см ) до 160 кг
Сучасний тренажер для домашнього використання від польського бренду THUNDER - електрична бігова доріжка Ultra. Вона поєднує в собі продуману конструкцію, дизайн, компактність та ергономіку, не втрачаючи при цьому функціональності. Цей тренажер підійде як початківцям, так і досвідченим спортсменам, які регулярно тренуються.

Бігова доріжка оснащена новітнім енергоефективним двигуном на 3 к.с., з піковою потужністю до 5 к.с., який забезпечує швидкість від 0.8 до 16 км/год. Бігове полотно, що має трикомпонентну структуру та некозвке покриття, стійке до зношення і має розміри 46 x 125 см. Магнітна система амортизації ефективно поглинає удари, зменшуючи навантаження на суглоби та хребет.

Тренажер оснащений 12 вбудованими програмами та однією індивідуальною. Він відслідковує основні показники, такі як час, швидкість, дистанція та калорії. Магнітний ключ безпеки забезпечує автоматичну зупинку полотна у випадку втрати рівноваги.
Інтегровані динаміки дозволяють підключати мобільні пристрої через Bluetooth для прослуховування музики або аудіокниг під час тренування. Також доріжка сумісна з додатками FITIME, Kinomap та ZWIFT, що дозволяє створювати власні режими тренувань, обирати реальні маршрути і ділитися результатами з іншими користувачами.

Особливості:
Розміри: 155 x 118 x 77 см
Розміри у складеному вигляді: 155 x 45 x 77 см
Розміри полотна: 46 x 125 см
Вага: 48 кг
Максимальне навантаження: 160 кг
Bluetooth, динаміки
Після завершення тренування бігову доріжку можна скласти, спершу до стіни або заховати у шафу, що дозволяє зекономити простір у домі і зберегти його естетичний вигляд без перетворення на спортзал. Сучасні апарати вирішують проблеми, які раніше могли стримувати від покупки бігової доріжки.

Характеристики - Бігова доріжка THUNDER Ultra White
-Тип: електрична
-Вага: 48 кг
-Дисплей: LED
-Регулювання кута нахилу: немає
-Кількість у комплекті: 1
-Клас: для домашнього використання
-Конструкція: портативна
-Максимальна швидкість: 16 км/год
-Максимальне навантаження: 160 кг
-Особливості: амортизація; вбудована аудіосистема; компенсатори нерівності підлоги
-Пікова потужність: 5 к.с.
-Показники на дисплеї: час, швидкість, дистанція, калорії
-Потужність двигуна: 3 к.с.
-Кількість програм: 12
-Розмір бігового полотна: 46 x 125 см
-Розміри в робочому стані: 155 x 118 x 77 см
-Розміри в складеному стані: 155 x 45 x 77 см
-Система амортизації: магнітна
-Додаткові характеристики: сумісність з додатками FITIME, Kinomap та ZWIFT
-Країна реєстрації бренду: Польща
-Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 125 см |
| Ширина полотна | 46 см |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Аудіосистема |
| Вага | 48 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 118 см |