4 500 ₴

Комплект дитячих меблів Cubby Sorpresa Pink, що включає парту і стілець, доступний зі знижкою!
Cubby Sorpresa Pink – це регульований комплект, який допомагає створити оптимальне робоче місце для вашої дитини та забезпечити комфортні умови для навчання і гри.

Характеристики:
-Антивідблискова поверхня столу захищає дитячі очі.
-Шухляда в нижній частині столу пропонує достатньо місця для книг і канцелярії.
-Спеціальний безгострий дизайн забезпечує безпеку вашої дитини.
-Гачок на столі призначений для підвішування шкільної сумки і підсклянника.
-Поглиблення на столі допомагає організувати ручки і олівці, зменшуючи безлад.
-Стілець має перфорації для вентиляції влітку.
-Регулювання висоти дозволяє стільцю та столу рости разом з дитиною.
-Підходить для дітей зростом від 110 до 175 см і віком від 3,5 до 14 років.

Особливості зростаючих меблів Cubby:
-Інноваційний дизайн і колір комплекту.
-Забезпечення правильного анатомічного положення під час навчання.
-Широкий діапазон регулювання висоти для дітей зростом від 110 до 175 см.
-Стіл обладнано спеціальним ящиком для зберігання навчальних матеріалів.

Специфікація:
-Габарити столу (ШхГхВ): 670x470x545-762 мм
-Розмір стільця: 365x345x673-773 мм
-Розмір стільниці: 670x470 мм
-Рівень регулювання висоти спинки: 673-773 мм
-Механізм регулювання висоти столу: ручний з жорсткою фіксацією
-Основа столу: регульована
-Кут нахилу столу: від 0 до 40°
-Механізм кута нахилу стільниці: роликовий фіксатор

Комплектація:
Стіл – 1 шт.
Стілець – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна (стіл + лавка зі спинкою) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість столів у групі | 1 шт |
| Кількість місць | 1 |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Немає |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 762 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Комплектація | |
| Висувна полиця клавіатури | Да |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |