4 600 ₴
3 349 ₴

Комплект меблів для дітей Piccolino III Pink FunDesk

Правильна поза під час виконання домашніх завдань дуже важлива. Модель Piccolino III створена для забезпечення комфортного навчального середовища.
Стіл та стілець можна легко регулювати по висоті, а стілець також має можливість зміни глибини, що дозволяє адаптувати комплект під зріст і вік дитини.
Нахил поверхні столу до 40° забезпечує зручність під час письма, читання або малювання. Внизу столу є шухляди, що забезпечують достатньо місця для книг і канцелярії.
Характеристики:
-Регульований кут нахилу столу від 0° до 40° для комфортного письма, малювання та читання
-Антибликова поверхня столу захищає очі дитини
-Висувні ящики для зберігання книг і канцелярських товарів
-Дизайн без гострих кутів для безпеки вашої дитини
-Мультфункціональний сталевий гак для шкільної сумки та підсклянника
-Заглиблення на столі для організації ручок і олівців, що зменшує безлад
-Стілець з перфорацією для вентиляції влітку
-Регулювання висоти столу і стільця дозволяє адаптувати меблі разом із дитиною
-Рекомендований вік: від 3 до 10 років
-Для дітей зростом від 110 до 170 см

Специфікація:
-Призначення: Навчальний стіл з можливістю нахилу
-Модель: Стіл для одного користувача
-Матеріал: E1 MDF/ABS+PP/Сталь
-Товщина: 15 мм
-Габарити столу (ШхГхВ): 664x474x540-760 мм
-Розмір стільця (ШхГхВ): 360x380x612-732 мм
-Розмір стільниці (ШхГ): 664x474 мм
-Розмір нахильного столу: 664x474 мм
-Зберігання: Висувні ящики
-Регулювання глибини стільця: 345-425 мм
-Механізм регулювання висоти столу: Ручний
-Рівень регулювання висоти стільця: 320-440 мм
-Основа столу: Регульована
-Кут нахилу столу: від 0 до 40°
-Механізм кута нахилу: Кнопка

Комплектація:
-Стіл – 1 шт.
-Стілець – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна (стіл + лавка зі спинкою) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість столів у групі | 1 шт |
| Кількість місць | 1 |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | 0 |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 474 мм |
| Довжина | 664 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Трансформація столу в мольберт | 1 |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |