5 300 ₴

Парта і стілець-трансформери FunDesk Sorrico Blue- унікальний комплект для учня!!!

Характеристики:
-Регульована висота столу і стільця
-Сприяє правильній осанці та здоровому зору
-Велика полиця для зберігання книжок і зошитів
-Нахил стільниці до 60 градусів
-Виріз на стільниці забезпечує правильне розташування за столом і комфортне положення ліктів під час письма і малювання
-Сучасний дизайн стільця сприяє вентиляції, запобігаючи перегріву і втомі
-Решітчастий дизайн стільця для оптимальної вентиляції
-Виймка на робочій поверхні для канцелярського приладдя
-Гачки для портфеля на ніжках
-Рекомендований вік: від 3 до 12 років
Парта і стілець-трансформери FunDesk Sorrico Blue — це компактний набір меблів для учнів з регульованою висотою, зручним стільцем і сучасним дизайном.
Під стільницею є полиця з секціями, яка забезпечує достатньо місця для зберігання книжок і канцелярського приладдя.
Газліфтний механізм дозволяє легко і безпечно змінювати нахил стільниці.

Характеристика:
-Стільниця: міцний МДФ
-Матеріал стільця: поліпропілен
-Розмір столу (ШхГхВ): 705 x 545 x 540-760 мм
-Розмір стільця (ШхГхВ): 390 x 418 x 653-793 мм
-Кут нахилу стільниці: від 0 до 60°
-Товщина стільниці: 18 мм
-Діапазон регулювання висоти столу: від 540 мм до 760 мм
-Діапазон регулювання висоти стільця: від 300 мм до 440 мм
-Доступні кольори: блакитний, рожевий
Комплектація:
-Стіл — 1 шт.
-Стілець — 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна (стіл + лавка зі спинкою) |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Кількість столів у групі | 1 шт |
| Кількість місць | 1 |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | False |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Довжина | 705 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Трансформація столу в мольберт | True |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |