5 700 ₴
4 849 ₴
Комплект зі знижкою: парта та стілець-трансформери Cubby Vanda Grey!
Комплект Cubby Vanda вирізняється сучасним і яскравим дизайном, який підходить як для дітей від 4 років, так і для школярів. Завдяки заокругленим краям, набір є ергономічним і безпечним для дітей. Механізми регулювання висоти та нахилу стільниці настільки прості, що дитина може легко з ними впоратися.

Стандартна комплектація Cubby Vanda включає безліч практичних елементів для організації роботи: висувна скринька для канцелярії та зошитів, гачок для портфеля. Простора стільниця розміром 700x510 мм може використовуватися як мольберт, її легко підняти до кута 45 градусів.

Специфікації:
-Розміри столу: 700x510x550-770 мм
-Розмір стільниці: 700x510 мм
-Розмір похилої частини стільниці: 700x400 мм
-Кут нахилу стільниці: 0-45°
-Механізм регулювання кута нахилу: Ручний
-Діапазон регулювання висоти: 550-770 мм
-Матеріали: МДФ E1, пластик, метал
-Доступні кольори: блакитний, рожевий, сірий
Комплектація:
-Стіл — 1 шт.
-Стілець — 1 шт.
-Подарунки від компанії

Основні характеристики:
- Виробник: Cubby
- Тип столу за призначенням: універсальний
- Кількість висувних ящиків: 1 шт.
- Колір: сірий
- Гарантійний термін: 12 міс
- Стан: новий
- Стать: унісекс
- Вага комплекту: 16.5/15 кг
Габаритні розміри столу:
- Довжина: 700 мм
- Глибина: 550 мм
- Висота:760 мм
Матеріал виготовлення столу:
- Опори: метал
- Фасади: пластик
Комплектація:
- Стільчик: 1 шт.

Додаткові функції та характеристики:
- Можливість регулювання висоти стільниці: так
- Можливість регулювання кута нахилу стільниці: так
- Трансформація столу в мольберт: так
- Наявність висувного ящика: так
- Комплектація парти: зі стільцем, з висувним ящиком, готовий комплект
Користувальницькі характеристики:
- Стільниця: МДФ
- Мінімальний вік дитини: дитячий садок, молодша школа (5 - 14 років)
- Бренд: Cubby
- Ширина столу:70 см
- Категорія товарів: товари для дівчаток, універсальні, товари для хлопчиків
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |