2 000 ₴
Туристичне садове крісло-шезлонг створене для забезпечення максимального комфорту та насолоди під час відпочинку
Особливості шезлонга:

Шезлонг має сталевий каркас, що надає йому впевненої міцності, завдяки чому навіть кремезні чоловіки можуть повністю розслабитись, не хвилюючись за стан виробу.
Металеві елементи захищені порошковим покриттям, що не облущується з часом, стійке до високих температур і чинить супротив корозії, що важливо навіть при контакті з солоною водою.
Він має кілька положень: від напівсидячого до практично лежачого, що дозволяє насолоджуватися природою та оточуючим середовищем або навіть поринути у сон, відкинувшись назад. Кожна ділянка - для ніг, торса та голови - розроблена так, щоб тіло користувача знаходилося в природному, комфортному положенні, отримуючи підтримку в ключових точках.

Максимальний комфорт забезпечує м'яка подушка, виготовлена з матеріалів, що дихають, з урахуванням можливого контакту з залишками води на тілі. До цього додаються анатомічні підлокітники зі спеціальними накладками. У моделі продумано все для досягнення бажаного ефекту релаксації.
Технічна інформація:
- Матеріал каркаса: сталева труба;
- Матеріал тканини: текстилен;
- Товщина труби: 1,1 мм;
- Товщина матеріалу: 550 г/м²;
- Діаметр труби: 40*20 мм;
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Вага шезлонга (без коробки): 7,2 кг.
Розміри крісла:
- Спинка (висота х ширина): 75*52 см;
- Сидіння (довжина х ширина): 51*47 см;
- Висота від землі: 111 см;
- Загальна довжина в розкладеному вигляді: 173 см.
Розміри складеного:
- Висота: 90 см;
- Ширина: 62 см;
- Розмір підголівника: 35*16 см.

| Основні | |
|---|---|
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Висота сидіння | 75 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 173 см |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |