4 500 ₴
3 549 ₴

Функціональний стіл FunDesk Lavoro L Blue

Стіл Lavoro L – це ергономічна, компактна модель з регульованою висотою. Поверхню стільниці можна нахиляти до 50° для зручності при письмі, читанні та малюванні.
Спеціальний захист від затискання пальців захищає руки вашої дитини від травм.

Під стільницею знаходиться висувна полиця з кількома відділеннями для зберігання книг та канцелярії.
Стіл оснащений багатоступінчастим механізмом регулювання висоти, що дозволяє йому «рости» разом із вашою дитиною.

Характеристики:
- регульована по висоті конструкція
- Сприяє правильній поставі та збереженню здорового зору
- Містка скринька для книг і зошит
- Можливість нахилу стільниці до 50 градусів
- Спеціальний виріз забезпечує правильне розташування за столом та зручне положення ліктів при листі та малюванні.
- Пенал для канцелярського приладдя на робочій поверхні
- Гачок для портфеля на ніжці столу
- Рекомендований вік: від 4 до 13 років
- підходить для дітей зростом від 110 до 170 см

Специфікації:
- Стільниця: екологічно чистий МДФ
- Розмір столу (ШхГхВ): 794 x 608 x 540-720 мм
- Кут нахилу стільниці: від 0 до 50 °
- Товщина стільниці: 18 мм
- Висота столу регулюється від 540 мм до 720 мм.
- Кольори: блакитний, рожевий
Комплектація:
- Стіл - 1 шт.
- Подарунки від компанії

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 794 мм |
| Глибина столу | 608 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 540 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |