15 000 ₴
14 099 ₴

МЕБЛІ для КОМФОРТНОГО навчання: ПАРТА FunDesk Sentire

Парта FunDesk Sentire
Парта FunDesk Sentire — це подовжена версія парти Pensare з додатковою місткою надбудовою, що включає три полиці, шухляду, підставку для книг та перфорацію для аксесуарів. Під розділеною на дві частини стільницею розміщені три шухляди, дві з яких мають секції для зручного зберігання речей. Безпека забезпечується заокругленими кутами, а пластикові накладки на ніжках та механізмі регулювання висоти служать також декоративними елементами.
Специфікація:
| Розмір столу (ШхГхВ) | 1200 x 650 x 540 -760 mm |
| Розмір похилої частини стільниці | 775 x 425 mm |
| Кут нахилу стільниці: від 0 до 60° | от 0 до 60° |
| Товщина стільниці: | 25 мм |
| Висота столу регулюється | від 540 мм до 760 мм |
Для виготовлення FunDesk Sentire використовуються тільки якісні та безпечні матеріали. Основа складається з металу, що робить парту стійкішою та надійнішою. Стільниця виготовлена з МДФ з антивідблисковим покриттям.

Стильна сіро-графітова кольорова гама парти FunDesk Sentire Grey додає сучасного акценту в будь-який інтер'єр. Мінімалістичний дизайн, що поєднується з високоякісними матеріалами, гарантує довговічність та надійність.
Додатково, парта для школярів FunDesk Sentire має корисні елементи:
- Зовнішня ручка-гачок, що ідеально підходить для зберігання рюкзака, сумки або кошика з додатковими аксесуарами.
- Бар'єр-лінійка, що утримує зошити, книги та аркуші паперу при великих нахилах стільниці. На бар'єрі також нанесено розмітку лінійки для додаткової функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація | |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплекту | модульний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Фасади | МДФ |