7 000 ₴
Комп'ютерний стіл Huzaro Hero 6.0
Комп'ютерний стіл - це більше, ніж просто функціональні меблі. Завдяки своїм ігровим рішенням, він здатний перетворити будь-який інтер'єр на ігровий центр.
Значну частину дня ми проводимо за робочим столом. Будь то навчання, виконання домашніх завдань, розваги чи віддалена робота, всі ці заняття вимагають зручного і функціонального простору.
Hero 6.0 дозволяє організувати ваш робочий простір за вашим смаком.


Залежно від ваших вподобань, стіл можна зібрати двома способами: з більш широким розширенням зліва або справа.

Процес складання дуже простий, і інструкція користувача допоможе вам, незалежно від того, яку конфігурацію ви оберете.
Специфікація:
-Виробник: Huzaro
-Модель: Hero 6.0
-Конструкція: Кутова
-Розміри стільниці: 147 × 112 см
-Товщина стільниці: 15 мм
-Каркас: Посилений
-Ніжки: Регульовані
-Покриття стільниці: Спеціальне карбонове покриття, яке забезпечує міцність, стійкість до подряпин і забруднень, а також має естетичний вигляд

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huzaro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підстаканники |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 15 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1470 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1470 мм |
| Глибина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |