2 000 ₴
Сучасний письмовий стіл Loft Home Fest чорного кольору, розміром 120×60×74 см, ідеально підходить для офісу і дому. Комп'ютерний стіл поєднує стильний дизайн з практичністю.

Характеристики стола Loft Home Fest:
⚡ Компактний та функціональний
З розмірами 120 x 60 x 74 см, цей стіл ідеально підходить для невеликих просторів, забезпечуючи достатньо робочої площі.
⚡ Стійка та міцна конструкція
Виготовлений з високоякісної сталі, цей стіл забезпечує надійність і тривалу експлуатацію.
⚡ Сучасний для будь-якої кімнати
Loft Home Fest стане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру — вітальні, спальні, кабінету чи офісу.
⚡ Проста збірка
Легка збірка стола завдяки зрозумілій інструкції і включеним інструментам.

Характеристики:
-Ширина: 120 см
-Висота до робочої поверхні: 74 см
-Глибина: 60 см
-Матеріали: чорний метал + чорний МДФ
| Основні | |
|---|---|
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Опори | метал |