45 000 ₴
39 499 ₴
Ця кушетка пропонує електричне регулювання висоти, нахилу спинки та положення сидіння, що дозволяє легко налаштувати її під індивідуальні потреби клієнтів.

Основні характеристики та функції:
-Електричне регулювання спинки: забезпечує комфорт для різних процедур.

-Електричне регулювання висоти: для зручності косметолога.

-Електричне регулювання сидіння: дозволяє встановити в позицію "колиска".

-Горизонтальне положення: підходить для масажів.
-Висувна підніжка: розширюється на 16 см для додаткового комфорту.
-Знімні підлокітники: легко знімаються при потребі.

-Отвір для обличчя: для масажних процедур.

-Косметична подушка: закриває отвір для обличчя.
-Оббивка з еко-шкіри: високоякісна, легка в догляді і відповідає стандартам ЄС.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-Оббивка: Еко-шкіра
-Колір: Білий, сірий, чорний
-Кількість моторів: 3
-Гарантія: 2 роки
-Ширина столу: до 60 см
-Довжина столу: 187-191 см
-Матеріал рами: Метал
-Тип рами: Стаціонарна, електрична
-Регулювання висоти: Електричне
-Довжина: 172-188 см
-Ширина: 50 см
-Ширина з підлокітниками: 78 см
-Висота (регульована): 56-81 см
-Довжина підстави: 83 см
-Ширина підстави: 51 см
-Потужність: 200 Вт
-Напруга: 220-230 В
-Вага: 90 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб регулювання підголівника | електричний (дистанційний пульт управління), електричний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Мінімальна висота | 560 мм |
| Максимальна висота | 810 мм |
| Вага | 90 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип | електричний |