4 000 ₴
МАСЛЯНИЙ ОБІГРІВАЧ Anslut 2000 Вт з Швеції: ефективний і надійний електричний якісний РАДІАТОР для житлових та офісних приміщень



Бажаєте опалювати свій будинок без надмірного споживання енергії?
Електричний масляний обігрівач призначений для обігріву житлових, підсобних, офісних приміщень, гаражів тощо. Олія всередині ребер радіатора дуже довго утримує тепло, завдяки чому ми забезпечуємо стабільну температуру та її правильний розподіл навіть після вимкнення обігрівача.

Ефективне обігрівання
З потужністю 2000 Вт та 9 маслонаповненими ребрами, обігрівач швидко і ефективно прогріває приміщення до 35 м³. Він не видає ні світла, ні звуку, що робить його ідеальним для комфортного використання у зимові ночі.
Керамічний нагрівальний елемент
Керамічні нагрівачі є одними з найефективніших і економічніших. Невеликі витрати енергії на підтримання комфортної температури роблять їх значно вигіднішими порівняно з іншими типами обігрівачів.
Термостат
Обігрівач автоматично підтримує задану температуру за допомогою термостата, переходячи в режим очікування, коли температура досягає необхідного рівня. Він знову увімкнеться, коли температура впаде.
Захист від перегріву
Можете спокійно спати, знаючи, що обігрівач подбає про комфорт у вашому будинку і забезпечить безпеку.
Мобільність
Поворотні колеса дозволяють легко і безпечно переміщати обігрівач з однієї кімнати в іншу.
Автоматичне вимкнення при перекиданні
Технічні характеристики:
⚡ Потужність нагріву: 2000 Вт
⚡ Максимальний розмір приміщення: 35 м³
⚡ Ширина: 280 мм
⚡ Висота: 540 мм
⚡ Довжина: 390 мм
⚡ Рівні потужності: 3
⚡ Нагрівальні ребра: 9
⚡ Регульований термостат: Так
⚡ Індикатор роботи: Так
⚡ Захист від перегріву: Так
⚡ Довжина шнура: 152 см
Офіційна гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ansul |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 20 хв |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Індикатор температури | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 7 кг |