2 800 ₴
Casa Si Mondo L 125x42 см Grey/Blue Feathers — велика прасувальна дошка з розширеною підставкою для праски та сталевим трубчатим з антикорозійним покриттям

Особливості конструкції:
Велика прасувальна дошка Casa Si Mondo L 125x42 з розширеною підставкою для праски, що дозволяє встановлювати парогенератор, підходить як для великих сімей, так і для невеликих підприємств. Вона має великий діапазон регулювання висоти від 74 до 96 см з можливістю вибору з 8 позицій. Т-подібні сталеві ніжки забезпечують підвищену стійкість.

Сітчаста основа запобігає утворенню конденсату, а знімний чохол з бавовни з додатковою підкладкою з пінополіуретану забезпечує легке ковзання праски і чудовий результат прасування. Дошка має велику металеву підставку для праски розміром 36х27 см, що також підходить для парогенератора. Ніжки прасувальної дошки можна заблокувати в складеному положенні, що полегшує зберігання як в горизонтальному, так і в вертикальному положенні.

Технічні характеристики:
Тип: підлогова прасувальна дошка
Робоча поверхня: сталева, сітчаста
Каркас: сталевий трубчатий з антикорозійним покриттям
Матеріал чохла: бавовна
Розміри робочої поверхні: 125х42 см
Висота робочої поверхні: 74-96 см
Максимальне допустиме навантаження: 15 кг
Діаметр ніжок: 22 мм
Колір: Grey/Blue Feathers (сірий)
Комплектація:
Прасувальна дошка – 1 шт.
Габарити та вага:
Розміри в розкладеному вигляді: 1540х960х420 мм
Розміри в складеному вигляді: 1600х420х70 мм
Розміри в упаковці: 1620х450х80 мм
Вага без упаковки: 5.30 кг
Вага в упаковці: 5.50 кг
Виробник: Casa Si (Австрія)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Опори | метал |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 125 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 42 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 96 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 74 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Підставка під праску | Є |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 5.3 кг |