8 000 ₴
6 999 ₴
Комплект для кухні: Елегантний обідній набір (Стіл 120x80x75.5 см + 4 стільці 46x54x81 см) з дерев'яними ніжками у чорному кольорі

Цей комплект з дерева, прикрашений елегантними деталями, поєднує простий мінімалістичний дизайн з елегантністю.
Гармонійне поєднання кольорів та природні текстури дерева створюють атмосферу комфорту і чистоти.
Ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, надаючи їм скандинавську легкість і гармонійність.

Розміри столу:
Довжина: 120 см
Ширина: 80 см
Висота: 75,5 см
Вага: 18 кг
Розміри стільця:
Ширина: 46 см
Глибина: 54 см
Загальна висота: 81 см
Висота сидіння: 45 см
Вага: 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стілець | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло тоноване |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 755 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 540 мм |
| Висота спинки | 360 мм |